GRADIŠKA – Zijad Jašarević /38/ iz Lukavca ukrao je automobil u Gradišci i pobjegao u Federaciju BiH, gdje je ubrzo uhapšen, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
Jašarević je tešku krađu vozila "be-em-ve", čija se vrijednost procjenjuje na 3.000 KM, izvršio juče u 15.20 časova.
Gradiška policija je nakon prijave o krađi brzo intervenisala i, u saradnji sa Policijskom upravom Lukavac, istog dana oko 21.30 časova pronašla ukradeno vozilo i počinioca krađe.
Jašarević će danas prijepodne biti predat službenicima Policijske stanice Gradiška na dalju kriminalističku obradu.