Hronika

Građani ponovo na skupu "Pravda za Davida"

Građani ponovo na skupu "Pravda za Davida"
Foto: Arhiva | Građani ponovo na skupu "Pravda za Davida"
N.N.

Građani Banjaluke okupili su se i u ponedjeljak na Trgu Krajine u Banjaluci kako bi pružili podršku Davoru Dragičeviću, ocu tragično nastradalog mladića Davida.

Davor Dragičević, istakao je da oni za razliku od, kako kaže, saučesnika svaku veče pokazuju ko su i šta su.

Davor je rekao da su njemu i članovima grupe "Pravda za Davida" stizale prijeteće poruke, a neke od njih je pročitao na skupu, prenosi BN TV.

"Sve je trebalo pobiti, a Davora ću ja ubiti snajperom, tako nam je prijećeno i rekli su da rušimo RS", rekao je Davor Dragičević. 

Nakon toga, ponovo se obratio onima koji su, kako je naveo, umiješani u ubistvo njegovog sina. On je poručio "da je sve manje vremena ostalo da se izjasne, da javno kažu imena ubica i saučesnika". 

"Ukoliko to ne ispoštujete, dovešćete nas i do trećeg skupa", rekao je Davor. 

On je ponovio da neće odustati dok se ne sazna istina o smrti njegovog sina.

Najčitanije