Hronika

Gradonačelnik otkrio kada bi monstrum iz Gradačca mogao biti ukopan

Gradonačelnik otkrio kada bi monstrum iz Gradačca mogao biti ukopan
Foto: Facebook /Anadolija | Gradonačelnik otkrio kada bi monstrum iz Gradačca mogao biti ukopan

TUZLA, GRADAČAC - Tijelo Nermina Sulejmanovića i dalje se nalazi u hladnjači JKP Komemorativni centra Tuzla, međutim, sve je izvjesnije da bi u narednom periodu konačno trebao biti ukopan.

Nakon što ga se njegov otac odrekao dužnosti ukopa, cijelu poroceduru preuzela je vlast u Gradačcu.

Edis Dervišagić, gradonačelnik ove lokalne zajednice za N1 kaže da su procedure u toku i da bi u narednim danima moglo doći do ukopa Sulejmanovića i to skoro dva mjeseca od nezapamećnog zločina.

"Može očekivati u narednih desetak dana i vjerujem da u tom periodu to možemo završiti. Sve je još u fazi pribavljanja neophodne dokumentacije", rekao je Dervišagić.

Gradačac je i dalje zavijen u crno poslije nezapamćenog zločina u kojem je Sulejmanović prvo pretukao pa potom ubio Nizamu Hećimović , dok je njihova kćerka ležala u lokvi krvi i plakala.

Sve je to, podsjećamo, uživo prenosio putem društvenih mreža.

Tu se njegov krvavi pir nije zaustavio. Potom je usmrtio oca i sina Đengiza i Denisa Ondera, a njihovu suprugu, odnosno majku Harisu, teško ranio.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, kao i na X nalogu.

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Nezavisnih novina.

Najčitanije