Hronika

Hapšenja u Banjaluci: Na javnom mjestu šmrkao kokain

Hapšenja u Banjaluci: Na javnom mjestu šmrkao kokain
Foto: Dražan Pozderović | Hapšenja u Banjaluci: Na javnom mjestu šmrkao kokain
Nezavisne novine

BANJALUKA - Policija je tokom vikenda u Banjaluci uhapsila dvojicu Banjalučana i Prijedorčanina zbog posjedovanja kokaina i marihuane.

Banjalučanin A. Š. uhapšen je nakon što je primjećen da na javnom mjestu šmrče kokain.

Uhapšeni je drogu konzumirao sa telefona, prenosi "Srpskainfo".

Njegov sugrađanin B. M. uhapšen je zbog posjedovanja kokaina.

Obojici su uručeni prekršajni nalozi.

Prijedorčanin M. M. zaradio je krivičnu prijavu nakon što je u njegovom autu pronađena PVC kesica sa marihuanom, prenosi "Blic".

Najčitanije