Hronika

Akcija MUP-a RS: Zbog droge uhapšeno deset lica, u toku pretresi

Akcija MUP-a RS: Zbog droge uhapšeno deset lica, u toku pretresi
Akcija MUP-a RS: Zbog droge uhapšeno deset lica, u toku pretresi
Dragan Sladojević

BANJALUKA - BANJALUKA - Najmanje deset lica uhapšeno je do sada u akciji Uprave za organizovani i teški kriminalitet MUP-a Republike Srpske, koja se sprovodi s ciljem sprečavanja zloupotreba droga, potvrđeno je "Nezavisnim". Kako sazanjemo akcija se sprovodi na području Banjaluke i Broda.

"Pet lica je uhapšeno u Banjaluci, četiri u Brodu i jedna u Usori u FBiH", rečeno je "Nezavisnim" iz policije.

U toku su pretresi na više lokacija.

Najčitanije