DOBOJ – Dobojska policija spriječila je juče A.S. iz ovog grada da izvrši samoubistvo skokom sa mosta, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.
Policajci su A.S. spriječili da skoči sa mosta koji vodi prema željezničkoj stanici u Doboju.
Istog dana navedeni se obratio policijskoj stanici Doboj 2, rekavši da će izvršiti samoubistvo.
S obzirom da je navedeno lice pokazivalo znakove rastrojstva, isto je prevezeno u dobojsku bolnicu, gdje je zadržano na liječenju.