SARAJEVO - Dvojica muškaraca, K.E. i F.M., koja su ranjeni u rafalnoj pucnjavi sinoć u ugostiteljskom objektu u centru Visokog i dalje su životno ugroženi.
"Smješteni su na Kliniku za anesteziju i reanimaciju i pod stalnim su ljekarskim nadzorom", kazala je Azra Dedajić, šefica Službe za odnose s javnošću Univerzitetskog kliničkog centra u Sarajevu.
M.I. i Ć.K., koji su takođe teško povrijeđeni u toj pucnjavi zadobivši prostrelne rane, upućeni su na Kliniku za ortopediju i traumatologiju.