TREBINJE - Policija iz Bileće dostavila je Okružnom tužilaštvu u Trebinju izvještaj protiv dva lica iz Bileće zbog postojanja osnova sumnje da su maskirani "fantomkama" i uz prijetnju vatrenim oružjem od radnice iz sportske kladionice oteli 1.700.KM.
U saopštenju iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Trebinje navodi se da su Bilećani kladionicu opljačkali prije mjesec dana i da im se na teret stavlja razbojništvo.
Prema nezvaničnim saznanjima, riječ je o dvadesetogodišnjem Bojanu Pantiću i dvadesetjednogodišnjem Bojanu Puhalu.
Na području CJB-a Trebinje u ovoj godni prijavljeno je i jedno krivično djelo razbojništvo u pokušaju, koje je dokumentovano i protiv jednog maloljetnika Okružnom tužilaštvu u Trebinje dostavljen je izvještaj.
Policijski službenici su ove godine rasvijetlili i razbojništvo izvršeno krajem decembra 2013. godine u Berkovićima.