BANJALUKA - Inspektori Republičke uprave za igre na sreću otkrili su u ugostiteljskom objektu na Autobuskoj stanici u Banjaluci organizovanje nelegalnih igara na sreću.
U saopštenju se navodi da su inspektori oduzeli nelegalno korištene automate, a da će kaznene mjere biti preduzete protiv vlasnika objekta sa inicijalima D.B, koji je priredio igre na sreću, suprotno zakonskim odredbama.
Iz Republičke uprave za igre na sreću napominju da nastavljaju redovne kontrole na teritoriji Republike Srpske.