SARAJEVO - Sarajevskoj policiji prijavljen je incident na Bjelavama gdje, prema navodima koje su dostavljene MUP-u KS, jedna osoba prijetila da će se zapaliti
Prema informacijama iz policije riječ je o ženskoj osobi koja je ranije smještena u karantin na Bjelavama.
Na mjestu događaja izašli su vatrogasci i policija, a na sreću bez većih posljedica incident je okončan nakon pregovora.
Kako je navedeno iz policije žena je od namjere da se zapali odustala nakon razgovora s dežurnim ljekarom.
"Ona će biti podvrgnuta adekvatnoj medicinskoj terapiji", naveli su.
Policija i vatrogasci u Studentskom domu Bjelave pic.twitter.com/Hdo5h5begU
— TV N1 Sarajevo (@N1infoSA) April 20, 2020