BIJELJINA - Iz zgrade Rudnika i Termoelektrane "Ugljevik" ukradena je oprema vrijedna 16.381 KM, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Nepoznato lice ukralo je termovizijsku kameru, jedan set - multimetar i jedne zaštitne naočare.
Nije poznato kada je krađa izvršena, a policija je, po prijavi, izvršila uviđaj.
U toku je istraga.