KOSTAJNICA - Dostavno vozilo kedi zapalilo se tokom vožnje u Kostajnici, rekao je komandir Dobrovoljnog vatrogasnog društva Kostajnica Siniša Glušica.
On je naveo da povrijeđenih nije bilo, a da je vozilo u potpunosti izgorjelo.
Prema njegovim riječima, pretpostavlja se da je došlo do samozapaljenja vozila u Ulici Ranka Šipke.
Požar su dojavili građani u 12.41 časova, a ugašen je u 13.20 časova.