Hronika

Izgubio kontrolu, pa sletio sa kolovoza

Srna

DOBOJ - Vozač "pežoa" čiji su inicijali B.P. teže je povrijeđen u saobraćajnoj nezgodi u Derventi, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Doboj.

Saobraćajna nezgoda odgodila se juče u 2.40 časova, a B.P. je, nakon ukazane ljekarske pomoći u Domu zdravlja Derventa, prevezen u dobojsku bolnicu, gdje je zadržan na liječenju.

Do saobraćajne nezgode došlo je kada je B.P, usljed neprilagođene brzine, izgubio kontrolu nad automobilom marke "pežo", koje je sletjelo sa kolovoza.

Vozilo kojim je upravljao povrijeđeni kretalo se iz pravca Prnjavora. /

Najčitanije