BANJALUKA – Policija je uhapsila Željka Rakića /35/ iz Zvornika koji je iznajmio tri automobila iz jedne rentakar agencije u Banjaluci i potom ih prodao u Srbiji, rečeno je Srni u policiji Republike Srpske.
Rakić je krivično djelo utaje počinio 27. aprila, a policiji je prijavljen u srijedu, 8. maja.
Uhapšeni je u tri navrata dolazio u Banjaluku i iznajmio "pežo 207", "škodu fabiju" i "polo", koje je prodao određenim licima u Srbiji.
Nakon kriminalističke obrade uhapšeni je predat u nadležnost Okružnog tužilaštva Banjaluka na dalje postupanje.