SARAJEVO - Jedna osoba je povrijeđena u pucnjavi koja se dogodila u sarajevskom naselju Otoka, potvrđeno je iz Operativnog centra Ministarstva za unutrašnje poslove Kantona Sarajevo (MUP KS).
Do pucnjave je došlo malo prije 20 sati u ulici Džemala BIjedića, opština Novi Grad Saajevo, a povrijeđena je osoba B. M.
Ona je prevezena na KUM Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS), a stepen povreda za sada nije poznat.
Na mjesto događaja izašli su pripadnici MUP-a KS, a više informacija o detaljima napada trebalo bi da bude poznato nakon istrage.
(NN, Radiosarajevo.ba)