Hronika

Jeličić će nastaviti liječenje na VMA

Jeličić će nastaviti liječenje na VMA
Jeličić će nastaviti liječenje na VMA
Srna

BANJALUKA - Goran Jeličić, radnik agencije "Sektor sekjuriti" koji je prošle sedmice ranjen u Prijedoru, treba što prije da bude prebačen na liječenje na Vojno-medicinsku akademiju /VMA/ u Beogradu, rekao je Novak Vasić, načelnik Klinike za vaskularnu hirurgiju Kliničkog centra Banjaluka.

Vasić je naveo da je nastavak liječenja na VMA potreban iako je pacijent hemodinamski stabilan i njegovo zdravstveno stanje je zadovoljavajuće.

Jeličića je u noći između petka i subote, 8. i 9. marta, u Prijedoru iz pištolja sa tri hica u obje noge ranio Srđan Jelača /33/, koji je nakon toga pobjegao sa lica mjesta i još je u bjekstvu.

Najčitanije