GRADIŠKA - Policiji u Gradišci sinoć je prijavljeno da je u rijeci Savi, nizvodno od Savskog mosta, pronađeno beživotno tijelo starije žene.
Prema policijskim informacijama koje prenosi Sarajevo-x.com, slučaj je prijavljen u 20:15 časova, a nedugo nakon toga leš je izvađen iz vode.
Dosadašnjom istragom utvrđeno je da se žena utopila u rijeci, gdje se u u kasnim poslijepodnevnim satima kupala.
Nezvanično, radi se o Radojki Lekić (64) iz Gradiške, čiji nestanak nije bio prijavljen policiji.
Kako Srna saznaje, Radojka Lekić utopila se nakon što je u vodi doživjela srčani udar.
Nakon uviđaja dežurni okružni tužilac Banjaluka je naložio da se leš preveze na Novo groblje u Banjaluku radi daljeg pregleda i moguće obdukcije da bi bio utvrđen tačan uzrok smrti.