KISELJAK - Bračni par iz Fojnice i njihov sin privedeni su u Policijsku stanicu Kiseljak, jer su kamenjem gađali radnike građevinske Firme TVI iz ovog mjesta i fizički napali dvojicu policajaca kojima su nanijeli lakše tjelesne povrede i oštetili im službeni automobil, saznaje Srna u policiji.
Riječ je o bračnom paru čiji su inicijali N.H.(49) i H.H. i njihovom dvadesetdevetogodišnjem sinu E.H.
Radnici građevinske Firme TVI iz Kiseljaka, koji rade na asFaltiranju lokalnog puta u opštini Fojnica, juče u 10.15 časova policiji su prijavili da ih tri lica fizički napadaju i gađaju kamenjem.
Dvojica policajaca pokušala su fizički da sklone izgrednike sa mjesta izvođenja radova i oni su ih tom prilikom napali, gađali ih kamenjem i oštetili službeno policijsko vozilo.
Povrijeđenim policajcima ljekarska pomoć ukazana je u Domu zdravlja Kiseljak gdje su im konstatovane lakše tjelesne povrede.
Protiv izgrednika preduzete su zakonom predviđene mjere.