DOBOJ - Na regionalnom putu Doboj - Maglaj u mjestu Rječica, na području grada Doboja, sinoć oko 18.50 sati, dogodila se saobraćajna nezgoda kada je putničko vozilo marke "škoda oktavija“, kojim je upravljao S.P. iz Zenice udario pješaka A.M. iz Tešnja, u Federaciji BiH.
Zbog zadobijenih povreda A.M. je zadržan na liječenju u tešanjskoj bolnici, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Doboj.
Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj.
Do saobraćajne nezgode je došlo kada je A.M., dok je stajao pored svog vozila, koje je zaustavio uz desnu stranu regionalnog puta, naglo krenuo unazad u momentu kada se putničko vozilo kretalo istom stranom u koloni vozila, prilikom čega je zadnjim desnim točkom udario pješaka.