DOBOJ - Traktorista iz Kožuha kod Doboja povrijeđen je juče prilikom prelaza preko željezničke pruge u tom naselju.
Naime, u traktor kojim je upravljao N.M. iz Kožuha oko 15.20 sati udarilo je motorno pružno vozilo koje se kretalo prugom.
Iz Centra javne bezbjednosti Doboj navode da je N.M. zadobio tjelesne povrede i zadržan je na liječenju u dobojskoj bolnici.
Do ove saobraćajne nezgode je došlo jer vozač N.M. nije zaustavio traktor na pružnom prelazu obilježenom saobraćajnim znakovima "Stop" i "Andrejin krst" i otpočeo je prelazak pruge kojom se u tom momentu kretalo pružno motorno vozilo koje je udarilo u prednji lijevi dio traktora.
Nakon udara traktor je odbačen u odvodni kanal.