SRBAC - Devetogodišnje dijete zadobilo je teške tjelesne povrede i hospitalizovano je u Univerzitetskoj bolnici Kliničkog centra Banjaluka, nakon saobraćajne nesreće koja se dogodila juče na regionalnom putu Ukrina - Klupe, u opštini Srbac.
Povrijeđeno dijete bilo je u vozili marke opel, za čijim volanom je bio D.K. (1995), a koje se sudarilo sa putničkim vozilom marke pasat.
Vozač D.K. je zadobio lake tjelesne povrede, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
U toku je rad na utvrđivanju činjeničnog stanja i odgovornosti učesnika ove saobraćajne nesreće.