Hronika

Komšiji postavio eksere na put

Komšiji postavio eksere na put
Komšiji postavio eksere na put
Srna

TREBINJE - Nevesinjac čiji su inicijali K.V. prijavio je policiji da je na putu prema Sopilju, mjestu u kome živi, izbušio gume na vozilu kada je naišao na eksere koje je postavio komšija Č.L.

Iz Centra javne bezbjednosti Trebinje saopšteno je da je K.V. na eksere probio prednji i zadnji pneumatik.

Rad na dokumentovanju krivičnog djela  oštećenje tuđe stvari je u toku.

Prema nezvaničnim saznanjima, Č.L. je hrvatski povratnik u nevesinjsko selo i ranije je postavljao prepreke na putu za koji tvrdi da je napravljen na njegovom posjedu i na taj način onemogućavao prolaz mještanima.

Najčitanije