BRČKO - Na begovačkom starom putu desila se juče nesreća kada je šlep služba naletila na konja i usmrtila ga.
Prema izjavi očevidca tragedija se mogla izbjeći da se vozilo na tom putnom pravcu kretalo sporije, prenosi portal Infobrcko.
Vlasnik konja je jedan od uglednih Brčaka, a o ovom slučaju upoznata je i brčanska policija koja je sačinila i zapisnik o cijelom događaju.
Kako saznaju radi se o rasnom konju.