BIJELjINA - Nepoznata lica ukrala su u Bijeljini četiri aluminijumske feluge sa automobila "opel korsa" u vlasništvu S.G.
Krađa se dogodila u noći između 28. i 29. juna, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Iste noći lopovi su u ovom gradu ukrali i četiri aluminijumske feluge sa "škode oktavije" u vlasništvu Z.M.
Policija je obavila uviđaj i istraga je u toku.