BANJALUKA - Ozren G. (22) i Aleksandar V. (22) obojica iz Banjaluke, privedeni su nakon što ih je policija u centru Banjaluke zatekla kako kradu gume sa opel astre.
Osumnjičeni su zatečeni na parkingu na Trgu srpskih junaka, poznatijem kao "Krašev parking".
Nakon kriminalističke obrade pušteni su da se brane sa slobode, a protiv njih e biti podnesen izvještaj Okružnom tužilaštvu zbog krivičnog djela krađe.
(Foto. Ilustracija)