SARAJEVO - U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila jutros u centru Sarajeva lakše su povrijeđena dva lica, potvrdio je Srni dežurni operativni Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo.
Do nezgode je došlo u Titovoj ulici kada su se sudarili automobili ''pežo'' i ''pasat'' .
Vozači automobila prevezeni su u Klinički centar Univerziteta u Sarajevu.
"Budući da se radi o lakšim povredama oba lica otpuštena su kući", rekla je portparol Kliničkog centra Biljana Jandrić.