BANJALUKA – Dojava o eksplozivnoj napravi postavljenoj u Medicinskoj školi u Banjaluci bila je lažna, utvrđeno je kontradiverzionim pregledom koji su obavili pripadnici Centra javne bezbjednosti Banjaluka, saznaju ''Nezavisne''.
Kako se saznaje dojava o postavljenoj eksplozivnoj napravi zaprimljena je jutros oko devet časova.