Hronika

Lažna dojava o bombi u zgradi Radnik

Srna

DOBOJ - Nepoznato lice uputilo je lažnu dojavu da se u zgradi "Radnik" u Doboju nalazi bomba, rečeno je u Centru javne bezbjednosti Doboj.

Lažna dojava upućena je telefonom Policijskoj stanici "Doboj 1" noćas, pet minuta prije ponoći.

U zgradi "Radnik" smještene su advokatske i kancelarije uprave građevinskih i drugih preduzeća, kao i diskoteka "Studio" iz koje su evakuisani posjetioci.

Odmah po dojavi izvršen je protivdiverzioni pregled.

Najčitanije