DOBOJ - Nepoznato lice uputilo je lažnu dojavu da se u zgradi "Radnik" u Doboju nalazi bomba, rečeno je u Centru javne bezbjednosti Doboj.
Lažna dojava upućena je telefonom Policijskoj stanici "Doboj 1" noćas, pet minuta prije ponoći.
U zgradi "Radnik" smještene su advokatske i kancelarije uprave građevinskih i drugih preduzeća, kao i diskoteka "Studio" iz koje su evakuisani posjetioci.
Odmah po dojavi izvršen je protivdiverzioni pregled.