BIJELJINA - Nakon dojave da je u kazinu "Veld mag" u Bijeljini postavljena bomba, policija je evakuisala goste i nakon pregleda ustanovila da je dojava bila lažna.
Iz policije je potvrđeno da je nepoznati muškarac telefonom obavijestio policiju u 19.20, a kontradiverzioni pregled završen je poslije 20 časova.
Kazino "Veld mag" se nalazi u prizemlju zgrade na uglu ulica Meše Selimovića i Majevičke u centru grada.