BIJELjINA - Muškarac sa inicijalima M. S. iz Bijeljine lažno je prijavio policiji da mu je ukraden automobil "mercedes 270 CDI", što je policijskom istragom vrlo brzo utvrđeno, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Ovaj muškarac juče je Policijskoj stanici u Bijeljini prijavio da mu je ukraden automobil koji je bio, kako je rekao policiji, parkiran u bijeljinskoj Ulici Žrtava fašističkog terora.
Zbog počinjenog krivičnog djela lažnog prijavljivanje radi ostvarivanja osiguraničke prevare, protiv M. S. biće podnesen izvještaj Okružnom tužilaštvu Bijeljina.