LJUBUŠKI - Ljubuškoj policiji je prijavljen slučaj tinejdžerskog nasilja, a incident se dogodio sinoć oko 18 časova u blizini Srednje škole Ruđer Bošković u ovom gradu.
Naime, nakon žestoke svađe, fizički su se sukobile tri učenice ove škole, i to jedna završni četvrti, a druge dve drugi razred, piše ljubuški.net.
Prema toj prijavi, 18-godišnjakinja je otvorenim dlanom udarala dvije godine mlađe učenice, a policija utvrđuje tačne okolnosti.
(ljubuski.net)