SREBRENICA - Brzom intervencijom srebreničkih vatrogasaca lokalizovan je požar koji je danas izbio iznad bivšeg banjskog objekta "Argenatrija" u Srebrenici.
Komandir Teritorijalne vatrogasne jedinice u ovom mjestu Izet Suljanović rekao je novinarima da su angažovani svi vatrogasci koji dežuraju na terenu i rade na gašenju da bi se spriječilo eventualno razbuktavanje vatre i širenje požara.
Uzrok izbijanja požara oko 17.00 časova nije poznat, ali nije zahvatio veću površinu.
Nezvanično se sumnja da je požar izazvao oštećeni elektrokabl, ali to nije potvrđeno.