Hronika

Lokomotiva udarila radnika "Željeznica RS"

Lokomotiva udarila radnika "Željeznica RS"
Foto: N.N. | Lokomotiva udarila radnika "željeznica" iz Doboja
N.N.

DOBOJ - Radnik preduzeća "Željeznice Republike Srpske" čiji su inicijali B.D. (43) sa područja Doboja udarila je danas lokomotiva dok je pretrčavao željeznički kolosijek na željezničkoj stanici u Doboju, saopšteno je iz dobojske Policijske uprave.

Iz policije navode da je B.D. zbog zadobijenih povreda prevezen u Univerzitetsko-klinički centar Republike Srpske u Banjaluci.

Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske stanice Doboj dva.

Najčitanije