Hronika

Lopovi iz kuće odnijeli zlato

Lopovi iz kuće odnijeli zlato
Lopovi iz kuće odnijeli zlato
Srna

LOPARE - Policiji u Loparama prijavljena je krađa zlata vrijednog 3.000 KM iz porodične kuće, saopšteno je iz Policijske uprave Bijeljina.

Oštećeni je prijavio policiji da je krađa izvršena u njegovom odsustvu iz kuće, u periodu između 18.30 časova i 2.00 časa iza ponoći 14. maja. 

Po izjavi oštećenog, otuđen je nakit vrijedan 3.000 KM. 

Policija je izvršila uviđaj i u toku je rad na rasvjetljavanju teške krađe.

Najčitanije