BIJELJINA - Nepoznato lice ili više njih ukrali su stvari u vrijednosti oko 700 KM iz kuće lica čiji su inicijali B.S. iz Milića, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Vlasnik je juče prijavio pljačku Policijskoj stanici Milići i rekao da su počinioci ušli kroz otvorena balkonska vrata porodične kuće između 17.30 i 18.30 časova i ukrali 180 KM, manju količinu zlatnog nakita i mobilni telefon.
Policijski službenici Policijske stanice Milići izvršili su uviđaj, a u toku je rad po navedenoj prijavi.