DOBOJ - Dva naoružana i maskirana razbojnika presrela su bračni par i otela im automobil u mjestu Gornja Ostružnja, na regionalnom putu Doboj-Stanari, potvrdila je Ljerka Stanimirović, portparol Centra javne bezbjednosti Doboj.
Oduzetim golfom razbojnici su, potom, sinoć došli do mjesta Rudanka kod Doboja, gdje su na isti način oteli kombi i nestali u nepoznatom pravcu.
Policija traga za razbojnicima.