LAKTAŠI - Iz kuće Miće Ugrinovića u Laktašima lopovi su ukrali veću količinu zlatnog nakita i novca.
Prema riječima Ugrenovića, inače vlasnika zlatare "Oniks" u Banjaluci i kafe bara "Čaplin" u Laktašima, lopovi su kuću, u kojoj u tm trenutku nije bio niko od stanara, opljačkali juče oko 17 časova.
"Tri osobe su upale u kuću, kompletnu je isprevrtale za 8 minuta, te ukrali zlatni nakit i novac", rekao je za "Nezavisne" Ugrenović.
U naumu ih nije spriječilo ni to što se nakon upada u kuću, oglasio zvučni alarm.
"Nezavisne" saznaju da je policija nakon potjere na području Gradiške uhapsila dvije osobe koje se mogu dovesti u vezu sa pljačkom Ugrenovićeve kuće.
Materijalna šteta biće naknadno utvrđena, saopšteno je danas iz CJB Banjaluka.