BIJELjINA - Iz kuće u vlasništvu C.S. u Batkoviću, kod Bijeljine, lopovi su ukrali 1.000 evra i zlatni nakit vrijedan oko 500 KM, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina.
Nepoznata lica izvršila su tešku krađu tako što su provalila ulazna vrata.
Krađa se dogodila juče u periodu od 3.00 do 4.30 časova.