TESLIĆ - Nepoznata osoba ili više njih provalili su uDom zdravlja "Sveti Sava" u Tesliću, odakle su ukrali novac u iznosu od oko 20 maraka.
Provala se dogodila u ponedjeljak, a nakon premetačine u kancelarijama različitih odjeljenja otuđene su kovanice u pomenutom iznosu.
Pripadnici teslićke policije su obavili uviđaj i nastavljaju rad na rasvjetljavanju ovog slučaja.
Tokom provale pričinjena je i materijalna šteta.
"Oštećeni će se naknadno izjasniti o visini ukupne pričinjene materijalne štete. U toku je rad na pronalasku izvršioca ili izvršilaca počinjenog krivičnog djela Teška krađa“, saopšteno je iz PU Doboj.