Hronika

Lopovi ukrali kameru i nakit

Lopovi ukrali kameru i nakit
Lopovi ukrali kameru i nakit
Srna

SRBAC – Lopovi su na području Srpca ukrali kameru za video-nadzor sa deponije šljunka i nakit iz jedne kuće, čime su pričinili materijalnu štetu u ukupnom iznosu od 900 KM.

Policija je otkrila da su braća, čiji su inicijali J.M. i G.M. iz Srpca, u nedjelju, 30. juna, ukrali kameru za video-nadzor sa deponije šljunka na rijeci Vrbas i pričinili štetu od 700 KM, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.

Kamera će pronađena kod lopova i biće vraćena vlasniku.

Protiv njih će biti podnesen izvještaj nadležnom tužilaštvu zbog počinjene krađe.

Lice, čiji su inicijali D.A. iz Srbca, u nedjelju je provalio u kuću vlasnika D.Z. i ukrao zlatni i srebreni nakit vrijednosti 200 KM.

Policija je kod njega pronašla ukradei nakit koji je vraćen vlasniku.

Protiv D.S. biće podnesen izvještaja zbog teške krađe.

Najčitanije