SRBAC – Lopovi su na području Srpca ukrali kameru za video-nadzor sa deponije šljunka i nakit iz jedne kuće, čime su pričinili materijalnu štetu u ukupnom iznosu od 900 KM.
Policija je otkrila da su braća, čiji su inicijali J.M. i G.M. iz Srpca, u nedjelju, 30. juna, ukrali kameru za video-nadzor sa deponije šljunka na rijeci Vrbas i pričinili štetu od 700 KM, rečeno je Srni u Centru javne bezbjednosti Banjaluka.
Kamera će pronađena kod lopova i biće vraćena vlasniku.
Protiv njih će biti podnesen izvještaj nadležnom tužilaštvu zbog počinjene krađe.
Lice, čiji su inicijali D.A. iz Srbca, u nedjelju je provalio u kuću vlasnika D.Z. i ukrao zlatni i srebreni nakit vrijednosti 200 KM.
Policija je kod njega pronašla ukradei nakit koji je vraćen vlasniku.
Protiv D.S. biće podnesen izvještaja zbog teške krađe.