MOSTAR - Dva maloljetnika povrijeđena danas u Mostaru na klupi na šetalištu u blizini Gimnazije, nakon što su na njih fizički nasrnule maskirane osobe, potvrđeno je za portal „Avaza“ iz MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona.
Kako je rečeno, trojica napadača su prišli petorici maloljetnika koji su sjedili na klupi te su fizički nasrnuli na njih nakon čega su pobjegli.
“Operativnim radom na terenu, te brzom i efikasnom intervencijom policijskih službenika Policijske uprave Mostar identificirane su tri maloljetne osobe koje se dovode u vezu s ovim događajem”, navedeno je iz MUP-a HNK.
Kako saznaje Hercegovina.info, jedan maloljetnik ima prelom ruke, a drugi je zadobio povrede u predjelu lica i uha.