Hronika

Maloljetnici pušili marihuanu

Maloljetnici pušili marihuanu
Maloljetnici pušili marihuanu
Srna

BIJELJINA - Policija je u Bijeljini pronašla 20 paketića opojne droge marihuana kod dvojice maloljetnika i devetnaestogodišnjeg mladića čiji su inicijali S.M., saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti.

Mladići su juče zatečeni dok su konzumirali drogu u napuštenoj zgradi koja se nalazi u Ulici Knez Ivo od Semberije, a kod njih je pronađeno više od 16 grama marihuane.

Nakon saslušanja u prisustvu branioca i radnika Centra za socijalni rad Bijeljina, protiv ovih lica uslijediće izvještaj nadležnom tužilaštvu za nedozvoljenu proizvodnju i promet droga.

Najčitanije