MRKONjIĆ GRAD - Dva maloljetnika iz Mrkonjić Grada ukrali su službeni automobil "folksvagen polo" koji su potom slupali u Njegoševoj ulici u ovom gradu, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
Vozilo je ukradeno sa parkinga preduzeća "Agro-auto" u noći između petka i subote u mjestu Brdo kod Mrkonjić Grada.
Nakon kraće vožnje maloljetnik koji je upravljao ukradenim autom izgubio je kontrolu i udario vozilom u betonsko stepenište, a potom i u pomoćni objekat pored puta.
Policija traga za maloljetnim prestupnicima.