BANJALUKA - Banjalučka policija podnijeće izvještaj protiv maloljetnika iz tog grada koji je ukrao laptop, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
Maloljetnik je, u mjestu Mišin Han, iskoristilo nepažnju vlasnika i iz kamp prikolice, vlasništvo D.B., otuđio laptop, saopšteno je danas iz Centra javne bezbjednosti Banjaluka.
Policija je otkrila počinioca, a je otuđeni laptop će biti vraćen vlasniku.
Nakon kompletiranja ovog predmeta protiv maloljetnika će biti dostavljen izvještaj Okružnom tužilaštvu Banjaluka za počinjeno krivično djelo krađa.
FOTO ILUSTRACIJA