SARAJEVO - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) Kantona Sarajevo uhapsili su Marokanca M.F, jer je opljačkao prodavnicu "Peko" u sarajevskoj opštini Novi Grad.
"Protiv njega će biti preduzete zakonom predviđene mjere i radnje", saopšteno je iz kantonalnog MUP-a.