Hronika

Maskirani razbojnici opljačkali benzinsku pumpu

Maskirani razbojnici opljačkali benzinsku pumpu
Maskirani razbojnici opljačkali benzinsku pumpu
Srna

VITEZ - Četiri naoružana maskirana razbojnika opljačkala su benzinsku pumpu "Petrol" u mjestu Šantići, opština Vitez, rečeno je Srni u MUP-u Srednjobosanskog kantona.

Razbojnici su ukrali veću količinu cigareta, alkoholnih pića, dva akumulatora i motorna ulja.

Nakon pljačke automobilom "golf" su se udaljili u nepoznatom pravcu.

Pljačka se dogodila noćas oko 2.30 časova.

Najčitanije