DOBOJ - Građani Doboja su šokirani činjenicom da je LJ.M. , medicinska sestra iz Doboja, zamalo smrtno stradala na svom radnom mjestu, sterilišući medicinske instrumente.
Naime, nesretna žena je obavljajući svoj posao, doživjela strujni udar, prokuhavajući medicinske instrumente na neispravnom rešou kineske proizvodnje.
Javnost je šokirana činjenicom da se instrumneti sterilišu u lavorima, kao prije pedeset godina, umjesto da se to čini na bezbjedan i civilizovan način.
Iz Doma zdravlja u Doboju saopšteno je kako je medicinska sestra, zdravstveno zbrinuta te kako je, na sreću, ipak prošla bez težih povreda. Sporni uređaj izbačen je iz upotrebe, javlja Avaz.