NOVI TRAVNIK - Naoružani maskirani razbojnici su iz dvije sportske kladionice "BH plej" u Vitezu i Novom Travniku oteli ukupno oko 800 KM, rečeno je u Ministarstvu unutrašnjih poslova Srednjobosanskog kantona.
Dvojica maskiranih razbojnika sinoć su u 22.30 uz prijetnju pištoljem od radnice u kladionici "BH plej" u Novom Travniku oteli kasu u kojoj je bilo oko 650 KM.
Nešto ranije u Vitezu, oko 21.40, dvojica maskiranih razbojnika naoružani pištoljem oteli su od radnice kladionice "BH plej" tašnu sa ličnim dokumentima i kasu u kojoj je bilo 150 KM.