Hronika

Metalnim lancem oštetio pet vozila dok su se kretala ulicom

Metalnim lancem oštetio pet vozila dok su se kretala ulicom
Foto: Avaz/Arhiva | Metalnim lancem oštetio pet vozila dok su se kretala ulicom

SARAJEVO - Policija je u četvrtak uveče uhapsila 33- godišnjeg muškarca nakon što je metalnim lancem oštetio pet vozila dok su se kretala Bistrikom.

Iz MUP-a Kantona Sarajevo saopćeno je da A.H. (33) iz Sarajeva uhapšen u četvrtak u 22.10 sati.

Uhapsili su ga pripadnici Policijske uprave Stari Grad zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično djelo oštećenje tuđe stvari.

"A.H. je osumnjičen da je u duž ulice Bistrik, na području općine Stari Grad, uz upotrebu fizičke snage i metalnim lancem, oštetio pet motornih vozila dok su se kretala ulicom”, navodi se u saopćenju MUP-a KS.

Osumnjičeni 33-godišnjak je zadržan u policijskim prostorijama, a o njegovom hapšenju obaviješten je dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo.

 

Najčitanije