Hronika

Milošu Šmitranu šest mjesci zatvora

Milošu Šmitranu šest mjesci zatvora
Milošu Šmitranu šest mjesci zatvora
N.N.

Miloš Šmitran, bivši načelnik Odjeljenja za boračko-invalidsku zaštitu u Administrativnoj službi Banjaluke osuđen je u banjalučkom Okružnom sudu na 6 mjeseci zatvora u šta mu je uračunato mjesec dana koji je već proveo u pritvoru.

Šmitran mora da vrati 25 hiljada KM koje je sam stekao, prenosi ATV.

Sudija je kao olakšavajuću okolnost uzeo propuste u Gradskoj upravi koja nije imala internu kontrolu. Šmitran je Gradsku upravu oštetio za 540 hiljada maraka.

Najčitanije